späť na nadradenú stránku

Značka Bupi rastie s deťmi...


Prináša tentokrát pre školákov 4 novinky, určené pre všetky športové a umelecké talenty. Lebo každé dieťa má talent, len ho musí ukázať!
Naše produkty ich podporia.

Pre všetkých školákov, ktorí už vyrástli z bábätkovských šiat a začali objavovať svet školy, začali navštevovať rôzne športové či umelecké krúžky... pre všetky talentované dievčatá a chalanov, ktorí by radi ukázali svoj talent, ak nie inde, hoci len doma pod sprchou...

Obľúbená značka detskej kozmetiky rastie spoločne so svojimi detičkami. Bupi žabka sa už postarala o bábätká aj o jasličkárov a škôlkarov a teraz prináša „cool“ sprchovanie pre aktívnych školákov.


Žabka produktom vymyslela atraktívne názvy, v ktorých sa každý správny školák sám nájde – veď posúďte sami: dievčatá sú Cool&Pretty a chalani zasa milujú Sport&Fun.


Pre mamičky však stále zostáva záruka kvality od Bupi. Pretože tieto nové produkty vytvorila na rovnakom základe ako sú produkty Bupi BABY pre bábätká, akurát ich atraktívne navoňala, aby boli naozaj „cool“. Môžete mať absolútnu istotu, že sú pre vášho školáka bezpečné.


Novinky Bupi Cool&Pretty a Sport&Fun neobsahujú parabény, ani parafíny (ropné zložky) a spĺňajú najprísnejšie dermatologické kritériá, rovnako ako známa a overená kozmetika Bupi BABY.


Pre všetky talentované a okúzľujúce dievčatá prinášame 2 sprchové gély s vôňami „ovocná bomba“ a „kúzlo kvetov“, ktoré vytvoria pri umývaní bohatú, neodolateľne voňavú penu. Po sprchovaní zostane pokožka krásne jemná, svieža a voňavá. Designové produkty Cool&Preety s okúzľujúcou tanečnicou a Cool&Pretty s trendy speváčkou čakajú na vašu talentovanú školáčku.

Pre všetkých malých športovcov prinášame 2 produkty, ktoré sú spojením šampónu a sprchového gélu 2 v 1, s vôňami „ľadová sprcha“ a „svieža energia“. Pri umývaní vytvoria osviežujúcu penu, ktorá chlapcov dobije energiou na ďalšie športové výkony. Designové produkty Sport&Fun s cool hokejistom a Sport&Fun so super cyklistom čakajú na vášho malého športovca.


Hľadáte cool a zároveň bezpečnú kozmetiku pre svojho školáka? Vyberte pre neho novinky pod značkami Cool&Pretty a Sport&Fun, ktoré sú vytvorené pre všetky detské športové nádeje a umelecké talenty, čiže pre každého šikovného školáka. Podporia v ňom chuť tvoriť, niečo nové sa naučiť, športovať, spievať či tancovať.
A súčasne sa o vaše dieťa postarajú šetrne bez chemických prísad či alergénov.


Je to záruka kvality značky Bupi.