späť na nadradenú stránku

Svet Bupi BABY


Víta Vás svet Bupi BABY - voňavý, čistý, bezpečný

Milá mamička,
vitajte vo svete BUPI! Svet, ktorý je v súlade s prírodou ponúka vám i vašim najmenším všetko, čo potrebujete. Je bezpečný, čistý, voňavý... – presne taký, aký ho pre svoje dieťatko chcete!

Obľúbená značka detskej kozmetiky má dlhoročnú tradíciu. Cenovo dostupná pre všetkých, navyše s prírodným zložením, sa stala pri starostlivosti o bábätko obľúbenou značkou mnohých mamičiek. Prírodné zložky kozmetiky BUPI aktívne pôsobia na pokožku, ktorú vďaka obsiahnutému bisabolu i lanolínu zvláčňujú a hydratujú.

BUPI kozmetika je vhodná pre deti od 0 do 6 rokov, ale rovnako pre všetkých ľudí, ktorých trápi citlivá pokožka.

BUPI kozmetika neobsahuje parafíny (ropné zložky), ani žiadne alergény a spĺňa najprísnejšie dermatologické kritériá.

BUPI kozmetika je čisto prírodná, neobsahuje alkohol, ani umelé farbivá. Všetky produkty príjemne voňajú vďaka BUPI parfému, ktorý je bez alergénov.

Z celkového objemu detských mydiel, ktoré sa na Slovensku predávajú, tvoria BUPI mydlá až 70% predaja, čo je jasným dôkazom toho, že spokojnosť a vernosť mamičiek značke BUPI je naozaj vysoká.

Každodenným používaním kozmetiky BUPI pomáhate jemnej pokožke vášho dieťatka predchádzať zápalom. BUPI pôsobí upokojujúco a regeneračne, preto je najlepšou voľbou pre vaše bábätko!

Hľadáte bezpečný svet pre svoje dieťa? Vyberte si svet BUPI, ktorý vám pomôže postarať sa o vaše dieťatko bez chemických prísad či alergénov.

Svet BUPI je jednoducho... to pravé pre vás a vaše dieťatko!