späť na nadradenú stránku

Šetrný pomocník pre bezpečnosť detských rúk


Detský Bupi KIDS antibakteriálny gél je vyvinutý špeciálne pre detské ručičky.

Chcete chrániť detské rúčky pred baktériami a vírusmi zdravšie? Prinášame všetkým mamičkám a ich deťom bezpečnú a menej agresívnu hygienu rúk ako zdravšiu a vhodnejšiu alternatívu. Vďaka sile prírody a účinkom liečivých byliniek dokážeme detské rúčky dezinfikovať prírodnejšou cestou a zároveň ich regenerovať a chrániť už počas čistenia. Nový Antibakteriálny gél na ruky Bupi KIDS má šetrnú receptúru a okrem alkoholovej bázy obsahuje prírodné regeneračné látky. Rúčky vašich ratolestí budú stopercentne čisté a chránené, ale bez poškodenia a podráždenia ako to hrozí pri čistení bežnými agresívnymi dezinfekčnými prostriedkami. Pridaný prírodný alantoín sa postará o to, aby bola pokožka ošetrená a regenerovaná. Dezinfekčný účinok prírodnou cestou zvyšujú výťažky zo šalvie lekárskej a ľalie bielej. Obe bylinky prirodzene dezinfikujú, ošetrujú ruky a chránia pred vysúšaním a svrbením. 

Gél je určený na očistenie pokožky rúk bez použitia vody kedykoľvek počas dňa, pre deti od 3 rokov a pre každého, kto chce mať svoje ruky v čistote a bezpečí.

Aj pri tomto produkte platí, že pod značkou Bupi sa môžete spoľahnúť, že produkt má jemné zloženie, ktoré minimalizuje riziko podráždenia pokožky. Pokožku bezpečne očistí, ale pritom zregeneruje a ošetrí.

Bupi KIDS gél je ideálny pomocník pre deti, ktoré chcú zažívať veľké dobrodružstvá a pritom byť stále chránené pred vírusmi a baktériami.


Viac o jedinečnosti tejto receptúry sa dozviete tu.