späť na nadradenú stránku

Víta Vás svet Bupi KIDS – veselý a hravý


Milá mamička,
vitajte vo svete BUPI KIDS! Svete pre malých jasličkárov a škôlkarov, ktorí radi objavujú svet, radi skúmajú nové, farebné a zábavné veci. Bupi KIDS svet je pre vaše deti zábavou a pre vás istotou, že je pre vaše dieťatko bezpečný.

Obľúbená značka detskej kozmetiky sa rozširuje a rastie spoločne so svojimi detičkami.

BUPI KIDS kozmetika je vhodná pre deti od 2 do 7 rokov,

ale rovnako pre všetkých ľudí, ktorí obľubujú voňavé a veľmi jemné umývanie. Ak sa chcete preniesť do vlastného detstva a zaspomínať si na vôňu Tuti frutti, ktorú sme všetci milovali v zubnej paste či v žuvačkách, tak je tekuté mydlo Bupi KIDS stvorené aj pre vás.

BUPI KIDS kozmetika neobsahuje parafíny (ropné zložky), ani žiadne alergény a spĺňa najprísnejšie dermatologické kritériá, rovnako ako kozmetika Bupi BABY.

Každodenným používaním kozmetiky BUPI KIDS pri utieraní zadočka po použití toalety, pri umývaní rúčok alebo pri večernom kúpaní pomáhate jemnej pokožke vášho škôlkara prirodzene a zdravo fungovať a jemnými antibakteriálnymi účinkami aj predchádzať zápalom.

Hľadáte veselý, hravý a zároveň bezpečný svet pre svojho škôlkara? Vyberte si svet BUPI KIDS, ktorý vám pomôže vaše dieťa pri umývaní zabaviť a súčasne sa o neho postarať bez chemických prísad či alergénov.

Svet BUPI KIDS je proste zábava!