späť na nadradenú stránku

Noví pomocníci do Vašej rodiny - Bupi family


Predstavujeme vám nové rodinné produkty, vhodné pre celú vašu rodinu, ktoré vám zjednodušia nákup kozmetiky pre jednotlivých členov rodiny.

Ak hľadáte kozmetiku na bezpečnú, šetrnú a príjemnú hygienu celej rodiny, tak už nehľadajte, lebo ste ju práve našli! Desaťročiami overená slovenská značka detskej kozmetiky Bupi prináša nový rad produktov pre celú rodinu pod značkou Bupi family. Kozmetika je vhodná pre detičky od troch rokov a pre dospelých. Obzvlášť pre tých, ktorým je dôverne známy pojem citlivá či alergická pokožka a už roky hľadajú vhodnú kozmetiku, ktorá by tento problém riešila. Ak nie ste fanúšikom množstva rôznych fľaštičiek, vystavených na poličke v kúpeľni - pre každého rodinného príslušníka, a namiesto rôznych prípravkov oceníte jeden spoločný a šetrný aj pre deti, vyskúšajte nový rad produktov Bupi family.

Receptúry sú postavené na základe produktov Bupi BABY, to znamená rovnako šetrné a kvalitné. Zloženie prípravkov je navrhnuté tak, aby podporovali zdravú pokožku a jej prirodzený vývoj a regeneráciu. Bez parabénov, parafínu, sulfátov, alkoholu či farbív. Vyskúšajte úžasné novinky s prírodnými výťažkami byliniek breza, citrónová tráva a nechtík.

Esenciálne oleje a extrakty byliniek citrónová tráva a breza majú prírodný dezinfekčný účinok a chránia pokožku pred baktériami prírodnou cestou. Príjemná a svieža vôňa citrónovej trávy osvieži pokožku a navodí dobrú náladu. Nechtík lekársky má výrazné protizápalové a hojivé účinky, upokojuje pokožku, pôsobí regeneračne a jemne dezinfekčne.

Je tu pre vás 6 úžasných noviniek Bupi family: Sprchový gél s nechtíkom, Umývací gél 3 v 1 s citrónovou trávou a brezou (1 produkt poslúži celej rodine ako sprchový gél, pena do kúpeľa či šampón), regeneračné Tekuté mydlo na ruky nechtík alebo prirodzene dezinfekčné Tekuté mydlo na ruky citrónová tráva s brezou, a pre hygienickú čistou a sviežosť vášho prádla je tu pre vás Prací gél SENSITIVE s citrónovou trávou a brezou a Aviváž SENSITIVE s citrónovou trávou a brezou.