späť na nadradenú stránku

Bupi KIDS rodinka sa rozrastá


Milé mamičky, ak ste si s Vašimi ratolesťami obľúbili naše rozprávkové produkty Bupi KIDS máme pre vás výbornú správu. Portfólio produktov Bupi KIDS sa rozrastá o 2 nové produkty!

Ide o produkty s novými atraktívnymi vôňami, ktoré doplnia vašu zbierku v kúpeľni . 

Ak máte doma malú dcérku, ktorá sa rada hrá na princeznú, a náš princezničkový šampón a sprchový gél s vôňou jahôd so šľahačkou nemôže vo vašej kúpeľni chýbať, prekvapte vašu malú princeznú novinkou – Pena do kúpeľa Morská panna, ktorá má nádhernú vôňu sladkej melónovej žuvačky sa jej iste zapáči na prvý pohľad a prvé ovoňanie. 

Ak máte doma šibalského a roztopašného chlapčeka, ktorý rád skúma svet a má rád rozprávky o dobrodružných hrdinoch, máme aj pre neho nový neodolateľný produkt od značky Bupi KIDS. Pena do kúpeľa Potápač má deťmi obľúbenú, sviežu vôňu zeleného jablka, ktorá pripomína deťom jablkový džús, preto dostala vôňa produktu aj tento názov. Na obale má milého potápača, ktorý skúma podmorský svet. Iste bude váš malý hrdina nadšený. 

Nové produkty Bupi KIDS sú rozprávkové a ich vôňa vyčaruje z umývania farebné penové dobrodružstvo a veselý zážitok. Už nebudete musieť deti prehovárať, aby sa išli večer kúpať, skôr bude pre Vás dobrodružstvo vytiahnuť ich z vane

Pritom stále platí, že aj na nové produkty pod značkou Bupi KIDS sa môžete spoľahnúť, že majú jemné zloženie, ktoré minimalizuje riziko podráždenia pokožky. Sú bez parabénov, bez parafínu a atraktívne sfarbenie a vône produktov sú na báze prírodných zložiek, bez dodatočných potenciálnych alergénov.

Nechajte Vaše deti preniesť sa do rozprávky pri kúpaní a zažiť dobrodružstvá s novými penami do kúpeľa Bupi KIDS.

Svet Bupi

Vitajte vo svete BUPI! Svet, ktorý je v súlade s p …

viac